Uluslararası Struga Üniversitesi

EUROSTAR İMKANLARIYLA STRUGA ÜNİVERSİTESİ’NDE TÜRKÇE EĞİTİM İMKANLARI

Makedonya’da bulunan Struga Üniversitesi ile yapmış olduğumuz anlaşmalar çerçevesinde Struga Üniversitesine öğrenci kayıtları başlamıştır. Önemle duyurulur.

Struga Üniversitesi Bölümler

1. Hukuk
2. Finans ve Pazarlama
3. Bilgisayar Mühendisliği
4. Diplomasi ve Uluslararası İlişkiler
5. Kriminoloji ve Dedektiflik 
6. İş Ekonomisi  

Bölümler Türkçe dili ile veriliyor. Kontenjanlarda yerinizi hemen aldıralım Üniversiteli olun.
Avrupa-College Struga oluşumuna uzun bir zaman yüksek-öğrenim kurumu olarak 2007-2008 öğretim yılında eğitim-öğretime enstitü olarak kurulmuştur.

Uluslararası politika ve akreditasyon sağlayan, ekonomik kalkınma için üç kolej cevre yönetimi için kalkınma adına Struga International University adını almıştır.

Modern dünyaya kaliteli personel ile kaliteli eğitim, öğrencilerine düşünmek, araştırıcı, uygulayıcı aktiflik bilgi becerileri kazandırmaktadır. Vizyon ve misyon olarak yabancı kurumların desteğini alarak yoluna devam etmektedir.

İngiltere Kensington College ve London City College, Amerikan Heritage Üniversitesi endüstri standartları gereği Hy sınıf Avrupa iş yeterliliği lisansı (EBCL) sunmaktadır. İngiliz iş grubu ile tanınan bu gruplar seckin kişi ve kurumlar desteğini almıştır.

Struga International University tamamen eğitim ve öğrencilerinin başarısı için yüksek kaliteli bir fırsat sunuyor. Mesleki alanlar fırsatı teknolojilerin son gelişmeleri kullanarak yaratıcı stratejileri kullanarak öğrencilere yardımcı oluyor. Eğitim ve günlük yaşamda teorik bilgileri, uygulama ve yeni yöntemlerin kullanılması sağlanıyor.

Öğrencilerimizin etnik varlığı ve farklı kültürler tanıyacağı uluslararası arkadaşları ile kampüs içinde restorant, cafe, kütüphane, laboratuar, çalışma odaları, 15-20 kişilik sınıfları ile refah ve sosyal ortam oluşturulabilir bir ortam sağlanıyor.

Küresel ilerleme, çeşitlendirme, sosyal sorumluluk ile yetenekleri ve becerileri yaratmak ve profesyonel bireyler yetiştiren Struga International University makedonyada örnek oluşturabilecek hedefler belirlenerek adını duyurmuştur. Kontenjanlar EuroStar ile alıyor başvurular gerçekleşip üniversiteli oluyorsunuz.

Fakülte ve Bölümler

İktisadi Bilimler Fakültesi

  • Ekonomi-İş
  • Pazarlama ve Finansal Yönetim

Hukuk Fakültesi

  • Hukuk
  • Dedektifler ve Kriminoloji

Siyasal Bilgiler Fakültesi

  • Diplomasi ve Uluslararası İlişkiler

Bilgi Teknolojisi Fakültesi

  • Bilgisayar Bilimleri