Makedonya Özel Üniversiteler

Makedonya Özel Üniversiteler

http://ps-i-consult.com/wp-content/uploads/2011/09/hihap.jpg

Binlerce gencimizin üniversite eğitimini aldığı ve mezun olduğu Makedonya üniversiteleri bu yılda pek çok öğrencimize eğitim fırsatı sunuyor. Kontenjanları ile öğrencilerimize Avrupa’da eğitim alma fırsatı sunan Makedonya Özel Üniversiteler, devlet üniversitelerine göre daha kola kayıt işlemlerine sahiptir. Üniversiteler ile ilgili detaylı bilgileri Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi danışmanlarından alabilirsiniz. Tüm eğitim haytanıza yönelik bilgileri alabileceğiniz ve aynı zamanda gerekli işlemleri de başlatabileceğiniz Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi danışmanları eğitim hayatınız boyunca da sizinle beraber olacak ve karşılaştığınız tüm sıkıntılarda yanınızda olacaklardır.

http://www.alamancecc.edu/scripts/timthumb.php?src=/wp-content/blogs.dir/26/files/2012/11/General-CampusLife6.jpg&w=734&h=266&zc=1

Bologna eğitim kriterlerine uygun şekilde eğitimler veren üniversitelerde lisans eğitimler alırken hazırlık dil kursları sayesinde de dil bilginizi mükemmel hale getirebilirsiniz. Ülkenin en isim yapmış ve alanlarında uzman öğretim görevlilerinden alacağınız dersler neticesinde mesleki hayatınızı çok daha iyi hale getirebilir ve mezun olduğunuzda iş bulma sıkıntısı da çekmezsiniz. Avrupa Kredi Transfer Sistemine de sahip olan üniversitelerde okuyabilmek için LYS ve YGS sınavlarına girmenize ve yüksek puanlar almanıza gerek yoktur. Lise diploması bölümlere kayıt yaptırabilmeniz için yeterli olacaktır. Harç bedelleri ise ülkemize göre kıyaslandığında oldukça düşüktü. Eğitim maliyetleri kadar ülkenin sosyal yaşam koşulları da gayet uygundur. Makedonya Özel üniversiteler listesi aşağıdaki gibidir:

 

Esra Film Akademisi

Turizm Üniversitesi

Üsküp Amerikan Üniversitesi

Makedonya Üsküp Mit Üniversitesi

Tetovo (Tetova) Üniversitesi

Güneydoğu Avrupa Üniversitesi

 Makedonya Fon Üniversitesi

 Uluslararası Struga Üniversitesi

Makedonya Özel Üniversiteleri

 Esra Film Akedemisi, 

Turizm Üniversitesi,

Üsküp Amerikan Üniversitesi,

Makedonya Üsküp Mit Üniversitesi,

Tetovo (Tetova ) Güneydoğu Avrupa Üniversitesi,

Uluşlararası Struga Üniversitesi