MAKEDONYA EĞİTİM MERKEZİ
Hakkımızda

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bizim İşimiz
EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Limitet Şirketi, 1993 yılında kurulmuş ve 20 senedir verdiği yurtdışı danışmanlık hizmetleriyle, eğitim amacıyla yurtdışına gitmek isteyen herkesin danışmanlık hizmeti veren kaliteli bir firmadır. Türkiye çapında bu sektörde bulunan gözde firmaların arasında gelen 20 senelik tecrübesiyle firmamız, hizmet kalitesi ve öğrencilere gösterdiği ilgi alakayla lider eğitim şirketleri arasında kendine yer bulmayı başarmıştır. Verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde öğrencilerimizin rahat bir şekilde yurt dışında eğitimleri boyunca sorun yaşamadan, aldıkları eğitimin kendileri adına yararlı olması için her türlü çözüm ortaklığında yardımcı oluyoruz.
Firmamız, öğrencilere lisans eğitimleri, dil kursları, Work And Travel programı ve çok daha çeşitli konularda danışmanlık yapan ve bunları yapmak için bakanlıktan ve gerekli kuruluşlardan, gerekli belgeleri almış bir firmadır. EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ekibinde, kendi alanlarında en uzman kişiler bulunmakta. 500 ü aşkın web sitesi üzerinden verdiği hizmetle geniş bir kitleye hitap eden yurtdışı eğitim danışmanlığı firmamız, sizlerin hem yurtdışına gitmeden önce, hem giderken hem de yurtdışı sürecinde yanı başınızda bulunan eliniz, ayağınız olacaktır.

Sağladığımız hizmetler göz önüne alındığında, sizlere en başından en sonuna kadar ihtiyacınız olan tüm desteği sağlıyor ve ideallerinizi en iyi şekilde gerçekleştirmeniz adına bütün imkânları ayağınıza getiriyor. Rehberlik hizmetini ilk kayıt olduğunuz günden itibaren vermeye başlayan EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, yurtdışına giderken alacağınız vizede, ekonomik uçak bileti bulmada, gittiğiniz yerde havaalanında karşılanmak konusunda, kalacağınız yerleri kendiniz seçmeniz konusunda ve daha birçok konuda imkân sağlıyor.

Yurtdışındayken, okula ya da kursa kayıt işlemlerinde sizin adınıza yapılacak tüm prosedür işlerini işleme sokarak sizi büyük bir yükten de kurtarmış oluyor. Ücret olarak da kayıt işlemlerinde kullanılan harç bedelleri vs. gibi ücretler dışında hiçbir şekilde ücret talep etmiyor.

Firmamız, size ücretsiz olarak danışmanlığını verdiği programlardan istediğinizi seçebilir, kendinize uygun bir alanda eğitim ya da kariyer hedeflerinizi uzman kadromuzla birlikte belirleyebilirsiniz. Globalleşen ve hatta globalleşmiş bir dünyada yaşarken, yurtdışıyla birlikte kendinizi endekslemek adına bu tür hizmetlerden yararlanarak, kendinizi geliştirebilir,  kariyerinize güçlü bir yurtdışı eğitimi ekleyebilirsiniz. Dilerseniz kısa programlarımızdan da yararlanabilirsiniz. 20 yıllık tecrübesiyle EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, bugüne kadar yaptığı faaliyetlerle, verdiği hizmetlerle kalitesinden söz ettirmiş bir firma olmaktan duyduğu onur ve gururu sizlerle de aylaşmak adına sizlerin düşüncelerini paylaşacağı bir aile olarak karşınızda duruyor. Gelin bu aile de sizler de yerinizi alın ve hayata yepyeni bir pencereden bakmaya başlayın.
 
Çalıştığı ülkeler: Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti
Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti İstanbul’da Olan Taksim İstiklal Caddesi No:49/5 adresindedir.